הפעל נגישות

על המערכת

tvtime לוח מודעות אינטרנטי מתאים כמעט לכל עסק, חברה, ארגון או מוסד שצריך להעביר מסרים לכל העובר ושב באמצעות המסכים. כל אחד מהלקוחות הנ"ל מעביר את המידע המוצג על המסכים בהתאם לצרכים שלו ניתן לצרף את לוגו החברה לפי בחירה.

 

מערכת tvtime לוח מודעות אינטרנטי פותחה מתוך מטרה לאפשר ללקוחות רבים לצפות במסרים שונים על גבי מסך בזמן אמת ללא צורך באמצעים ישנם כמו שליחת מכתבים ומזמינה את קהל הלקוחות להתקדם לעולם בו המסרים מועברים ללקוחות באמצעות מערכת הודעות מתקדמת על גבי מסכים.

 

דוגמאות למסרים שיכולים להעביר באמצעות המסכים...

 

בתי ספר: באמצעות tvtime לוח מודעות אינטרנטי תתאפשר להנהלת בית הספר להעביר מסרים לתלמידים על גבי המסכים המתעדכן במהירות על שיעורים שהתבטלו או על חופשה הקרבה או אפילו על תלמידים שחוגגים באותו היום יום הולדת.

חדרי כושר: באמצעות tvtime לוח מודעות אינטרנטי הנהלת חדר הכושר תוכל לעדכן לוח שיעורים/חוגים יומי, שינויים ואפילו מבצעים שקיימים במכון.

בתי אבות: באמצעות tvtime לוח מודעות אינטרנטי ההנהלה תוכל לעדכן את הדיירים בהודעות שונות הקשורות לפעילויות של הדיירים כגון ערבי שירה ועוד.

ועדי בתים: באמצעות tvtime לוח מודעות אינטרנטי ועד הבית יוכל להעביר לדיירים מסרים הקשורים לתחזוקה, ניקיון הבניין משל זמני ניקיון חדר המדרגות, הודעות חג שמח וכו'.

ספריות: המערכת מאפשרת לצפות בשינויים הקשורים לשעות הפעילות של הספריות.

חברות: המערכת מאפשרת לצפות בשינויים המתקיימים בחברה וכך להיערך לשינויים.

עסקים: המערכת מאפשרת לראות את ההודעות על גבי מסך וכך לחסוך בניירת.

 

מערכת tvtime לוח מודעות אינטרנטי פותחה עבור ארגונים ומוסדות שונים על מנת לאפשר לאנשיהם להתעדכן במסרים, חדשות, מועדי חגים וכן להתעדכן בכל הנעשה ברשתות החברתיות. המערכת מתאימה לכל מוסד בהתאם לצרכים שלו.

 

המערכת עוצבה באמצעות טובי הגרפיקאים בעלי ניסיון רב בעולם העיצוב במטרה להעביר את המסרים תוך שימוש בצבעים אשר יגרמו ללקוחות לגלות עניין בלוח המודעות האינטרנטי ולהתעדכן. כמו כן, המערכת מאפשרת להוסיף את הלוגו של המוסד בהתאם לבקשת הלקוחות.