הפעל נגישות

אודותינו

מערכת tvtime לוח מודעות אינטרנטי פותחה ע"י סייברטק שמספקת מגוון שירותים בתחום עיצוב ובניית האתרים ופרוייקטים נוספים באינטרנט. קהל הלקוחות של סייברטק זוכה לקבלת ליווי לאורך כל הדרך אודות לאנשי המקצוע שמקפידים להתעדכן בכל הנעשה בתחום.

 

ניסיונה הרב של סייברטק הביא לזיהוי הצורך של שירותי העברת הודעות בצורה חדשה, זאת מבלי לבזבז זמן על ניירת. בתקופה בה המסרים עוברים ללקוחות בצורה מהירה, סייברטק זיהתה את הצורך במהירות, ולכן הקימה את מערכת tvtime על מנת לאפשר ללקוחות לצפות בהודעות בצורה הטובה ביותר. מערכת tvtime מתאימה לשימוש במוסדות, ארגונים, משרדי עורכי דין, בתי מלון, בתי ספר, מכללות ועוד.

 

tvtime הינה מערכת מתקדמת המצעידה את העושים בה שימוש לעבר עולם דיגיטלי בו הכל מתרחש בצורה מהירה מבלי לחכות זמן רב עד לקבלת המסרים.
שנות הניסיון הרבות של הצוות העומד מאחורי פיתוח המערכת, הביא לתוצאה הטובה ביותר, ממנה אתם יכולים ליהנות מכל מקום באמצעות לוח מודעות אינטרנטי מתקדם. סייברטק מאמינה באיכות, ולכן מערכתtvtime לוח מודעות אינטרנטי אותה אתם מקבלים, הינה מערכת אשר שקדנו על עבודתה ימים ולילות במטרה להעניק לכם את המוצר הטוב ביותר ללא פשרות.

 

אנחנו מאמינים כי לכל לקוח מגיע המוצר הטוב ביותר ולכן מקפידים להתייחס לכל לקוחותינו בצורה שווה מתוך הבנה כי הלקוחות שלנו הם חלק מאיתנו.

 

מה אנחנו עושים עבורכם?

 

ליווי אישי: הצוות המקצועי שלנו מלווה באופן אישי כל לקוח ולקוח כולל מתן הדרכה על המערכת ועד לתמיכה לשביעות רצונם של הלקוחות. אם אתם מעוניינים בסיוע בהפעלת המערכת, ניתן להשאיר פניה בטופס יצירת קשר באתר הבית או לחייג לטלפון: 077-5268000

בהתאם לצרכים שלכם: המערכת הותאמה בהתאם לצרכים של הלקוחות ולדרישות של המקום. tvtime לוח מודעות אינטרנטי מתאים כמעט לכל עסק, חברה, ארגון או מוסד שצריך להעביר מסרים לכל העובר ושב באמצעות המסכים. כל אחד מהלקוחות הנ"ל מעביר את המידע המוצג על המסכים בהתאם לצרכים שלו.

המוצר הטוב ביותר: אנחנו מאמינים במוצר איכותי, ולכןtvtime לוח מודעות אינטרנטי מאפשרת ללקוחות לראות את התוכן בצורה קריאה וברורה ולצפות בתמונות על גבי המסכים באיכות הטובה ביותר.

 

בזכות ההקשבה לרצונות של הלקוחות שלנו, האמינות וההקפדה על המוצר הטוב ביותר, אנחנו מאפשרים לקהל הלקוחות להעביר את המסרים בצורה האיכותית ביותר ולהתקדם לעבר העתיד. אם אתם רוצים לקבל את המוצר הטוב ביותר ולהתקדם לעבר העתיד, באמצעות tvtime לוח מודעות אינטרנטי יתאפשר לכם להעביר הודעות, להתעדכן בחדשות, לדעת את מזג האויר, שעה, תאריך ואפילו להתעדכן במה שקורה בדף הפייסבוק שלכם והכל אונליין בצורה קריאה ברורה ואיכותית.

 

רוצים להתקדם הלאה? נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות האדיב, המקצועי, והאיכותי ביותר. כמו כן, אנחנו עובדים בשיתוף עם קהל הלקוחות שלנו במטרה להעניק להם שירות גבוה מעל כולם.